Tema Hırsızlıklarına Karşı Güçlü Bir Önlem

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere çok yararlı , altın değerinde önlem bilgilerini sunacağım. Şimdi bu konumuzda sizlere en çok baş ağrıtan konu Tema hırsızlıklarına karşı tamamen bir koruma olmasada gerçekten yararlı bilgi veriyorum. Bunlar temalarınızı yaklaşık olarak %85 olarak koruma sağlıyor. Hadi başlayalım.HTML ile CSS Kodlarını Çok Gizli Bir Yerde DepolamaÖncelikle bu yöntemi kullanmak için inc klasörünü erişilemez hale getirmemiz gerekmektedir. Ziyaretçiler veriyi alamasın diye. Bkz: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! 


Daha sonra,

Temamızın CSS Kalıplarından (Global.CSS , Showthread.CSS.. vs..) birine girip , sadece size özel ve bilgileri korumak istediğiniz bir css kodunu/kodlarını alıp , masaüstünde "cssdosyanızınismi.css" adlı bir dosya oluşturup , kodlarımızı bu dosyaya yerleştiriyoruz.Sonra cssdosyanızınismi.css adlı dosyasında bulunan kod hangi şablona bağlı ise mesela css dosyasında şu kodlar vardı ve header şablonunda bulunuyordu ".bilmemne { text-align: center }". O halde header şablonuna girip "<div class="bilmemne">MyBB.Com.TR</div>" kodları aratıp hemen yanına şu kodları ekliyoruz. DİKKAT : Aşağıdaki kodu html kodunun soluna ekliyoruz, sağ tarafına eklemeyiniz.
Kod:

Kod:
&lt;link href="inc/cssdosyamizinismi.css" type="text/css" rel="stylesheet"/&gt;


DETAYLI ANLATIM - ANLATIMDAN ANLAMAYAN ARKADAŞLARIMIZA:

Arkadaşlar öncelikle biz burada İnc klasörüne erişimi engelledik. Çünkü hırsızlar inc klasörüne girip .css dosyamızı göremesinler diye.

Daha sonra cssdosyamizinismi.css adlı bir css dosyası oluşturup önemli ve çalınmasını istemediğimiz css kodlarını yerleştirdik.

Sonra header şablonundaki <div class="bilmemne">MyBB.Com.TR</div> kodlarının hemen yukarıdaki kodu ekledik ki css dosyamızı çeksin.
Yukarı Çık Cevapla


Anahtar Kelimeler

Tema Hırsızlıklarına Karşı Güçlü Bir Önlem , Tema Hırsızlıklarına Karşı Güçlü Bir Önlem indir , Tema Hırsızlıklarına Karşı Güçlü Bir Önlem yükle , Tema Hırsızlıklarına Karşı Güçlü Bir Önlem download , Tema Hırsızlıklarına Karşı Güçlü Bir Önlem bedava , Tema Hırsızlıklarına Karşı Güçlü Bir Önlem izle , Tema Hırsızlıklarına Karşı Güçlü Bir Önlem dinle
Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi