GTA Chinatown Wars v1.04 MOD APK-PARA HİLELİ

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
[Resim: gta-chinatown-wars-v1-04-mod-apk-para-hi...149318.jpg]

GTA Chinatown Wars v1.04 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve görevler üzerine kurulu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Rockstar Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz Çinli Huang Lee adındaki bir karakter ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve düzeni tekrar sağlamaktır. GTA Chinatown Wars içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, şehrin belalı tiplerine karşı her zaman üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, farklı modellerde arabalar, geniş şehir ortamı, kuş bakışı oynanış ve dahası sizleri bekliyor. GTA Chinatown Wars v1.04 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. GTA Chinatown Wars Play Store’da 22.99TL’dir.

İndir
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Kurulumu
GTA Chinatown Wars v1.04 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.gtactw” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

GTA Chinatown Wars v1.04 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

GTA Chinatown Wars v1.04 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.
Yukarı Çık Cevapla


Anahtar Kelimeler

GTA Chinatown Wars v1.04 MOD APK-PARA HİLELİ , GTA Chinatown Wars v1.04 MOD APK-PARA HİLELİ indir , GTA Chinatown Wars v1.04 MOD APK-PARA HİLELİ yükle , GTA Chinatown Wars v1.04 MOD APK-PARA HİLELİ download , GTA Chinatown Wars v1.04 MOD APK-PARA HİLELİ bedava , GTA Chinatown Wars v1.04 MOD APK-PARA HİLELİ izle , GTA Chinatown Wars v1.04 MOD APK-PARA HİLELİ dinle
Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi